JAK WYGLĄDAMY

Zobacz jak poprawnie rozpoznać auta należące do DAJAN TAXI.

Elementy identyfikujące pojazdy DAJAN TAXI

Podstawowym elementem identyfikacji wizualnej w DAJAN TAXI jest naklejka na przednich drzwiach zawierająca takie informacje jak: numer telefonu, logotyp oraz nazwę korporacji. Warto zapoznać się z jej wyglądem, ponieważ właściwe jej rozpoznanie sprawi, że w natłoku codzinnych spraw i ulicznego zgiełku wsiądą Państwo do właściwego pojazdu, a nie do któregoś z aut "łudząco podobnego" do pojazdów naszej korporacji, tyle że z dużo wyższymi cenami.

Kolejnym ważnym elementem jest znajdujący się na drzwiach cennik za usługi, który zawiera informację na temat wysokości cen za przejazdy. Każda nasza taksówka musi zawierać ten element obowiązkowego wyposażenia taksówki. Cennik ten musi się pokrywać z cenami dostępnymi na naszej stronie internetowej oraz materiałach informacyjnych. Jeżeli zauważą Państwo rozbierzność w cenach, prosimy o niezwłoczny kontakt z centralą DAJAN TAXI, najlepiej zanim wsiądą Państwo do takiego pojazdu, aby upewnić się, że jest to rzeczywiście taksówka z naszej korporacji.

Ostatnim elementem jest znajdujący się w tylnej części pojazdu, tzw. numer radiowy, innymi słowy numer identyfikujący kierowcę w naszej korporacji. Po tym numerze można zidentyfikować pojazd który został wysłany do realizacji Państwa zlecenia, tak żeby wsiąść do właściwego pojazdu. W większości wypadków numer taki można otrzymać już w momencie składania zlecenia. Dzięki temu łatwiej będzie dostrzec pojazd, który przyjechał na Państwa zlecenie w sytuacji, kiedy w to samo miejsce zamówiono kilka taksówek.


Gorąco zachęcamy do bacznego zwracania uwagi na to, do jakiego pojazdu Państwo wsiadają chcąc wykonać kurs taksówką osobową. Szczególnie istotnym elementem jest wysokość stawek za przejazd w określonych porach, która w dobie obecnej potrafi być bardzo różna w zależności od przewoźnika, a zwykłe niedopatrzenie w tej kwestii może się skończyć wysokim rachunkiem do uregulowania. Jako korporacja dokładamy szczególnych starań, aby bezpieczeństwo i uczciwość względem klientów dominowały wśród cech charakterystycznych naszej działalności, dlatego szczerze zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Zobacz również:

Cennik

Zapoznaj się z cenami za poszczególne usługi wykonywane przez DAJAN TAXI.

Czytaj dalej...