Święta w komplecie ;)

22/12/2018

Wybierasz się do rodziny na święta i nie wiesz, co zrobić ze swoim zwierzakiem? Nie musisz zostawiać go w domu samego. W taki dzień, wszyscy najbliżsi powinni być razem. :) 

Chętnie Ci w tym pomożemy. Nasza firma, wśród usług dodatkowych, oferuje również przewóz zwierząt, pod opieką właściciela. Za skorzystanie z takiej usługi, doliczymy do rachunku jedynie 7 zł. 

Jednak chęć zabrania ze sobą zwierzęcia, należy wcześniej zgłosić, podczas zamówienia taksówki przez telefon (pod nr 19-628 lub 306-00-00) lub przez aplikację mobilną. To bardzo proste. Otwierając naszą aplikację, po kliknięciu przycisku "Zamów", od razu otwierają się różne dostępne opcje, w tym także przewóz zwierząt. 

Przewożone zwierzę musi być również odpowiednio przygotowane do jazdy, tj. posiadać założoną smycz, a w wypadku większych czworonogów, kaganiec. Mniejsze zwierzęta powinny być przewożone w specjalnie do tego przystosowanych klatkach. 

W razie dodatkowych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub przez nasz formularz, znajdujący się na stronie głównej. 

Więcej o oferowanych przez nas usługach dodatkowych, przeczytasz pod tym linkiem: Link do oferty


Tagi: News