Oferta dla przedsiębiorców

26/06/2018

Jeżeli prowadzą Państwo firmę i dla celów księgowych, potrzebują Państwo faktury VAT, na specjalne życzenie zostanie przysłany kierowca, który po realizacji kursu wystawi fakturę. Życzenie takie należy zgłosić wcześniej na centrali przy zamawianiu pojazdu, ponieważ z racji specyfiki zawodu i różnorodności form rozliczeń, nie każdy kierowca ma taką możliwość.

W każdej taksówce znajduje się terminal płatniczy, dzięki czemu można wygodnie płacić kartą. 

Dodatkowo, dla klientów biznesowych oferujemy możliwość realizacji kursów bezgotówkowych z odroczonym terminem płatności. Usługa ta szczególnie przydatna jest dla klientów wykonujących znaczną ilość kursów w miesiącu, którzy zamiast wielu faktur wolą otrzymać jedną zbiorczą i wykonać jeden przelew, a nie dokonywać płatności po każdym kursie. Jest to również przydatne w sytuacji kiedy faktura VAT jest dla nas niezbędna, a nie zawsze mamy czas czekać na kierowcę mogącego wystawić taki dokument.

Na Państwa specjalne życzenie, po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z centralą, jesteśmy w stanie obsłużyć dowolną imprezę masową, konferencję, event, bankiet, itp. W wyznaczone przez Państwa miejsce zostanie podstawiona zamówiona ilość pojazdów, które przetransportują gości we wskazane miejsce. Usługa ta jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości aut potrzebnych do zrealizowania zlecenia oraz czasu jego trwania.

Aby uzyskać więcej informacji odnośnie oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 19-628, lub wypełnienia formularza znajdującego się na stronie głównej, na samym dole: link


Tagi: News