5 gwiazdek na Facebooku

18/05/2018

Czy widziałe/aś już nasz profil na Facebooku? Jeżeli nie, zachęcamy Wszystkich do jego obserwowania. Tam regularnie ukazują się informacje o naszych usługach, oraz konkursy z nagrodami. Na profilu możesz również poznać opinie naszych klientów. Znajdują się one w dziale: Recenzje. Jest nam niezmiernie miło z tego powodu, że klienci oceniają nas na 5 gwiazdek. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe recenzje, a jednocześnie zachęcamy innych do wyrażenia swojej opinii. Mamy nadzieję, że Twoje wrażenia po skorzystaniu z naszych usług, również są pozytywne. Chętnie poznamy Twoją opinię. Napisz co Ci się podobało, a także co moglibyśmy ulepszyć. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Nasz nowy profil na Facebooku powstał m.in. po to, abyście mogli dzielić się z nami swoimi przemyśleniami. W dziale: Recenzje, możesz napisać swoją opinię, oraz przyznać gwiazdki za jakość naszych usług.     

Link do naszego Facebooka 

Jeżeli korzystacie z aplikacji mobilnej, możecie również wystawić ocenę poprzez aplikację, po odbytym kursie. Znajdziecie ją w Sklepie Play, bezpłatnie. Tutaj możecie zobaczyć, jak wygląda nasza aplikacja, oraz poczytać o dostępnych opcjach: Link do instrukcji

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapraszamy również do kontaktu poprzez nasz profil na Facebooku, telefonicznie, lub wypełniając formularz na stronie głównej.  


Tagi: News