Wybierasz się na urlop?

14/05/2018

Czeka Cię lot samolotem? Zadzwoń po nas, lub skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej, a bezpiecznie zawieziemy Cię na lotnisko. Aby zapewnić Ci pełen komfort, oferujemy również pojazdy typu KOMBI. Jest to szczególnie przydatne, w przypadku osób podróżujących z bagażem, gdzie istnieje ryzyko, że do klasycznej wielkości pojazdu, bagaż się nie zmieści. Auta typu KOMBI zabierają maksymalnie 4 pasażerów wraz z bagażem. Usługa ta jest realizowana na specjalne życzenie klienta i jest obarczona opłatą dodatkową. 

Jeżeli znasz już datę i godzinę powrotu, możesz od razu zamówić kurs powrotny. Dzięki temu, będziesz mógł spokojnie zrelaksować się w samolocie, a po przybyciu na lotnisko, taksówka będzie już na Ciebie czekać. Nasza aplikacja mobilna daje możliwość zamówienia taksówki nie tylko "tu i teraz". Możesz ustalić dowolną datę i godzinę, jeżeli wiesz, że właśnie wtedy będziesz potrzebować transportu.  

W jaki sposób możesz to zrobić? To bardzo proste! Po uruchomieniu aplikacji i kliknięciu przycisku "Zamów", otworzą się różne opcje, m.in. wybór formy płatności, liczba pasażerów, a także czas dojazdu. Należy kliknąć w "Czas dojazdu", a następnie zamiast automatycznej opcji "jak najszybciej", wybrać opcję: za 15, 20, 30, 45, 60 minut lub - inna data. 

Nie ma ograniczeń, co do terminu wprzód. ;) Możesz śmiało zamówić taksówkę, nawet z dużym wyprzedzeniem.   

Więcej o opcjach dostępnych w naszej aplikacji, przeczytasz tutaj: Link do instrukcji: Pierwsze kroki z aplikacją mobilną Dajan Taxi.       


Tagi: News