Firma przyjazna czworonogom!

11/02/2020

Musisz zawieść zwierzę do weterynarza, planujesz wczasy i chcesz podrzucić komuś psa pod opiekę, a może po prostu nie chcesz ruszać się z domu bez swojego czworonożnego przyjaciela? Od teraz to nie problem! Nasza firma, wśród usług dodatkowych, oferuje również przewóz zwierząt, oczywiście pod opieką właściciela. 

Jednak chęć zabrania ze sobą zwierzęcia, należy wcześniej zgłosić, podczas zamówienia taksówki przez telefon (pod nr 19-628 lub 306-00-00) lub przez aplikację mobilną. To bardzo proste. Otwierając naszą aplikację, po kliknięciu przycisku "Zamów", od razu otwierają się różne dostępne opcje, w tym także przewóz zwierząt. 

Przewożone zwierzę musi być również odpowiednio przygotowane do jazdy, tj. posiadać założoną smycz, a w wypadku większych czworonogów, kaganiec. Mniejsze zwierzęta powinny być przewożone w specjalnie do tego przystosowanych klatkach. 

W razie dodatkowych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub przez nasz formularz, znajdujący się na stronie głównej. 

Więcej o oferowanych przez nas usługach dodatkowych, przeczytasz pod tym linkiem: Link do oferty


Tagi: News