Aplikacja mobilna Dajan Taxi

25/10/2019

W dobie zamawiania różnego rodzaju towarów i usług przez internet, wiele osób preferuje tę formę "kontaktu". Dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną, którą możecie pobrać za darmo na swój telefon, a następnie szybko i bezproblemowo zamówić taksówkę. 

Aplikacja umożliwia m.in. określenie czasu dojazdu. Możesz wskazać, czy chcesz aby samochód przyjechał po ciebie za 15 min., czy za godzinę, a nawet podać datę kilka dni naprzód. Zapytamy cię także o ilość pasażerów od 1 do 6 i w zależności od tego, dobierzemy wygodny samochód. 

Możliwe formy płatności to karta lub gotówka. W aplikacji możesz również wybrać płatność kuponem/voucherem lub kartą stałego klienta. Ponadto możesz wybrać opcję dodatkowy bagaż, a także przewóz zwierząt. Więcej o oferowanych przez nas usługach przeczytasz, klikając w ten link: Link

Aplikacja umożliwia także dodanie wiadomości dla kierowcy, np. dokładne określenie miejsca, w którym ma zaparkować, lub chęć otrzymania faktury za kurs.   

Teraz możesz wybrać również język aplikacji. Oprócz polskiego, dostępne języki to: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i włoski. 

Nie czekaj, tylko ściągnij ją na telefon, a zobaczysz, jaka jest prosta i wygodna w obsłudze.


Tagi: News