Zamawiam taksówkę na jutro

05/03/2018

Nasza aplikacja mobilna daje wiele możliwości. Służy nie tylko zamówieniu taksówki "tu i teraz". Możesz ustalić dowolną datę i godzinę, jeżeli wiesz, że właśnie wtedy będziesz potrzebować transportu. 

Przykładowo, jeżeli następnego dnia musisz wstać wczesnym rankiem, masz napięty grafik i każda minuta jest cenna, zamów taksówkę przez aplikację dzień wcześniej, aby nie tracić czasu rano. ;) 

Czeka cię ważne spotkanie, podczas którego możesz nie mieć warunków do złożenia zamówienia, a zależy ci na szybkim transporcie zaraz po spotkaniu? Zamów taksówkę wcześniej tak, aby przyjechała po planowanym zakończeniu spotkania. 

W jaki sposób możesz to zrobić? To bardzo proste! Po uruchomieniu aplikacji i kliknięciu przycisku "Zamów", otworzą się różne opcje, m.in. wybór formy płatności, liczba pasażerów, a także czas dojazdu. Należy kliknąć w "Czas dojazdu", a następnie zamiast automatycznej opcji "jak najszybciej", wybrać opcję: za 15, 20, 30, 45, 60 minut lub - inna data.  

Nie ma ograniczeń, co do terminu wprzód. ;) Możesz śmiało zamówić taksówkę, nawet z dużym wyprzedzeniem.   

Więcej o opcjach dostępnych w naszej aplikacji, przeczytasz tutaj: Link do instrukcji: Pierwsze kroki z aplikacją mobilną Dajan Taxi.      


Tagi: News