Aplikacja mobilna

Doskonałe narzędzie do szybkiego zamawiania TAXI.

Zamawiaj Dajan TAXI wprost ze swojego urządzenia mobilnego

Pierwsze kroki z aplikacją mobilną Dajan Taxi

Aplikacja mobilna Dajan Taxi to projekt przygotowany pod kątem ludzi, którzy lubią posługiwać się nowymi technologiami w codzinnym życiu. Od dziś nie musisz już szukać numeru telefonu, opuszczać ważnego spotkania, aby wcześniej zamówić taksówkę na wybraną godzinę, zastanawiać się nad adresem pod jaki ma podjechać po Ciebie taksówka. Te i tym podobne zmartwienia odchodzą powoli "do lamusa". Komfort obsługi, łatwość i prostota nawigacji oraz wybór preferencji znakomicie oddają ducha korporacji.

Tuż po włączeniu aplikacji, w pierwszej kolejności pokazuje nam się ekran, na którym widać poruszające się po mapie punkty, odpowiadające taksówkom poruszającym się w rzeczywistości w danych miejscach miasta. Dzięki temu możemy zaobserwować jak daleko od miejsca naszego położenia znajduje się najbliższa taksówka. Decydując się na zamówienie taksówki możemy posłużyć się wbudowanym w nasze urządzenie mobilne modułem GPS, aby wskazać miejsce naszego położenia jako miejsce, w które ma przyjechać taksówka, albo możemy ręcznie wpisać dowolny, wybrany przez siebie adres. W celu finalizacji, aby przejść do dalszych kroków należy wybrać przycisk znajdujący się u dołu ekranu po jego lewej stronie, z napisem "zamów". Możemy również skorzystać z alternatywnej, tradycyjnej metody, wybierając przycisk "zadzwoń", aby połączyć się telefonicznie z dyspozytorem na centrali Dajan Taxi.

W kolejnym kroku zostaniemy poproszeni o uzupełnienie formularza i podanie kilku niezbędnych informacji dotyczących, np. formy płatności, rodzaju pojazdu, ilości pasażerów, itp. W tym również miejscu możemy wpisać dodatkowe informacje dla kierowcy niezbędne do poprawnej realizacji zlecenia, bądź dotyczące naszych indywidualnych preferencji, np. o konkretnym miejscu oczekiwania.

Po zakończonym kursie możemy dokonać oceny zrealizowanego zlecenia, podzielić się swoimi uwagami bądź spostrzeżeniami. Państwa opinie wyrażane za pośrednictwem aplikacji są dla nas nieocenionym źródłem informacji na temat pracy naszych kierowców, działania centrali telefonicznej czy usług jakie znajdują się w ofercie. Dzięki nim możemy stale podnosić jakość wykonywanych usług, poprawiać na bieżąco ewentualne niedociągnięcia oraz motywować kierowców pochwałami płynącymi bezpośrednio od zadowolonych klientów.

(UWAGA! Bardzo prosimy o upewnienie się, że moduł GPS zainstalowany w Państwa urządzeniu poprawnie wskazuje aktualną pozycję. Błędne wskazanie modułu spowoduje wysłanie taksówki w inne miejsce niż oczekiwane. Jeżeli nie są Państwo pewni poprawności wskazań GPS'a, prosimy o ręczne wprowadzenie adresu dojazdu, w celu uniknięcia pomyłki).

Zobacz również:

Cennik

Zapoznaj się z cenami za poszczególne usługi wykonywane przez DAJAN TAXI.

Czytaj dalej...